Revisioning (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (57 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: content
lt: turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: more
lt: daugiau

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: none
lt: joks

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Page
lt: Puslapis

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: Latest
lt: Data

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Pending
lt: Laukiama

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: published
lt: paskelbtas

en: Moderated
lt: Moderuojam

en: author
lt: autorius

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: @type: deleted %title revision %revision.
lt: @type: pašalinta %title versija %revision.

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: New revision
lt: Nauja versija

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compare
lt: Palyginti

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lt: @type: sugrąžinta %title versija %revision.

en: No revision
lt: Nėra versijos

en: Archived
lt: Suarchyvuota
