Revisioning (7.x-1.6) - en to nn translation catalogue (38 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: content
nn: innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: more
nn: meir

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: none
nn: ingen

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Delete all
nn: Slett alt

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: Terms
nn: Termar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: published
nn: publisert

en: Moderated
nn: Moderert

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: New revision
nn: Ny versjon

en: - All -
nn: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
