Revisioning (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: more
ps: نور

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: published
ps: خپاره شوي

en: author
ps: ليكوال

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
