Revisioning (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (35 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: content
af: inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: more
af: meer

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: none
af: geen

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revisions
af: Weergawes

en: Delete all
af: Wis alles uit

en: Pending
af: Hangende

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: published
af: gepubliseerd

en: Revision
af: Weergawe

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
