Revisioning (7.x-1.7) - en to am translation catalogue (27 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: none
am: ምንም

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: published
am: የታተመ

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
