Revisioning (7.x-1.7) - en to dz translation catalogue (36 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Delete all
dz: ཆ་མཉམ་བཏོན་གཏང་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Revisions for %title
dz: %title གི་དོན་ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་

en: @type: deleted %title revision %revision.
dz: @type: བཏོན་གཏང་ཡོད་པའི་ %title བསྐྱར་སྦྱོང་ %revision.

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Copy of the revision from %date.
dz: %date ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་གི་འདྲ་བཤུས།

en: @type: reverted %title revision %revision.
dz: @type: རྒྱབ་ལོག་ཡོད་པའི་ %title བསྐྱར་སྦྱོང་ %revision.
