Revisioning (7.x-1.7) - en to eu translation catalogue (49 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: content
eu: edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: more
eu: gehiago

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: none
eu: bat ere ez

en: View
eu: Bista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Delete all
eu: Ezabatu guztia

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: State
eu: Egoera

en: Terms
eu: Terminoak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: published
eu: argitaratuta

en: author
eu: egilea

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: New revision
eu: Berrikuspen berria

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: No revision
eu: Berrikuspenik gabe

en: Asc
eu: Goraka
