Revisioning (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (58 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: content
gl: contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: more
gl: máis

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: none
gl: ningún

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Published
gl: Publicado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Delete all
gl: Borrar todo

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: State
gl: Estado

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Pending
gl: Pendente

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: published
gl: publicado

en: Moderated
gl: Moderado

en: author
gl: autor

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Not published
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: @type: deleted %title revision %revision.
gl: @type: borrouse a revisión %revision de %title.

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Is one of
gl: É un de

en: New revision
gl: Nova revisión

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
gl: @type: revertido %title revisión %revision.

en: Additional info
gl: Información adicional

en: No revision
gl: Sen revisión

en: Archived
gl: Arquivado

en: Scheduled content
gl: Contido programado

en: Revision timestamp
gl: Timestamp da revisión
