Revisioning (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (71 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: content
hu: tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: more
hu: tovább

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: none
hu: nincs

en: View
hu: Megtekintés

en: User
hu: Felhasználó

en: Page
hu: Oldal

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Revisions
hu: Változatok

en: Delete all
hu: Mindegyik törlése

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: State
hu: Állapot

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Desc
hu: Csökk

en: Latest
hu: Utolsó

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Pending
hu: Függőben

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: published
hu: közzétett

en: Moderated
hu: Moderált

en: author
hu: szerző

en: acting user
hu: cselekvő felhasználó

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Not published
hu: Rejtett

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: User ID.
hu: A felhasználó azonosítója.

en: @type: deleted %title revision %revision.
hu: @type: %title %revision. változata törölve lett.

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Pending revisions
hu: Jóváhagyásra váró változatok

en: Is one of
hu: Egy ezek közül

en: Node ID.
hu: Tartalomazonosító.

en: New revision
hu: Új változat

en: Vid
hu: Változat azonosító

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Compare
hu: Összehasonlítás

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: @type: reverted %title revision %revision.
hu: @type: %title %revision. változatra visszaállítva.

en: Additional info
hu: További információk

en: No revision
hu: Nincs változat

en: Archived
hu: Archivált

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Content revision
hu: Tartalomváltozat

en: Scheduled content
hu: Időzített tartalom

en: Revision timestamp
hu: Változat időbélyege
