Revisioning (7.x-1.7) - en to sl translation catalogue (39 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: content
sl: vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: more
sl: več

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: none
sl: nič

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Page
sl: Stran

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Published
sl: Objavljeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Delete all
sl: Izbriši vse

en: Pending
sl: Čaka

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: published
sl: objavljeno

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: @type: deleted %title revision %revision.
sl: @type: %title izbrisano, različica %revision.

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: @type: reverted %title revision %revision.
sl: %type: posodobljen %title.
