Revisioning (7.x-1.7) - en to ug translation catalogue (30 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Delete all
ug: ھەممىنى ئۆچۈرۈش

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
