Revisioning (7.x-1.9) - en to bo translation catalogue (53 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: none
bo: མེད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: @type: deleted %title revision %revision.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་%revision་སུབ་ཚར།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ

en: New revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གྱི་པར་གཞི་གསར་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: @type: reverted %title revision %revision.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་དེ་བསྒྱུར་བཅོས་%revision་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱས་ཟིན།

en: No revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་མེད་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
