Revisioning (7.x-1.9) - en to eo translation catalogue (43 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: content
eo: enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: more
eo: pli

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: none
eo: neniu

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Delete all
eo: Forigu ĉiujn

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: published
eo: publikigita

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Apply
eo: Apliku

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: @type: deleted %title revision %revision.
eo: @type: malfarita %title revizio %revision.

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
eo: @type: malfarita %title revizio %revision.

en: Asc
eo: kreske
