Revisioning (7.x-1.9) - en to kk translation catalogue (37 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: content
kk: контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: none
kk: көрсетілмеген

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Delete all
kk: Бәріні жою

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: published
kk: жарияланған

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: @type: deleted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясы жойылды.

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: @type: reverted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясына қайтарылды.
