Revisioning (7.x-1.9) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: more
sr: још

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: State
sr: Статус

en: Sort by
sr: Сортирај по
