Node revision reference (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Teaser
ar: موجز

en: Fields
ar: الحقول

en: Contains
ar: يحتوي

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: Content types that can be referenced
ar: أنواع المحتوى التي تمكن الإشارة إليها

en: Title (link)
ar: العنوان (رابط)

en: Title (no link)
ar: العنوان (بدون رابط)

en: Autocomplete matching
ar: الإكمال التلقائي (متطابق)
