Node revision reference (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Teaser
he: תקציר

en: Fields
he: שדות

en: Contains
he: מכיל

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Full node
he: פריט תוכן מלא

en: Content types that can be referenced
he: סוגי תוכן אליהם ניתן להפנות

en: Title (link)
he: כותרת (קישור)

en: Title (no link)
he: כותרת (ללא קישור)

en: Autocomplete text field
he: שדה טקסט בעל השלמה אוטומטית

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: %name: this post can't be referenced.
he: %name: לא ניתן להפנות לפרסום זה.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
he: %name: כותרת לא מתאימה. בדוק את בחירתך

en: %name: invalid input.
he: %name: קלט לא חוקי.
