Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Exclude from display
bo: མངོན་འཆར་དུ་ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Link path
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྦྲེལ་བ

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
bo: Drupal སྦྲེལ་ལམ་མམ་ཡང་ན་སྦྲེལ་ཐག་འདིའི་URL། ཁྱེད་ཀྱིས་གཤམ་དུ་མངོན་པའི་བཟོ་ལེན་གྱི་དཔེ་ཡིག་ཇི་བཞིན་མཐོང་རིས་འདི་ནས་གཞི་གྲངས་ནང་འཇུག་བྱེད་སྲིད།

en: Rewrite results
bo: མཇུག་འབྲས་བསྐྱར་འབྲི
