Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Text
da: Tekst

en: Panels
da: Paneler

en: Exclude from display
da: Ekskludér fra visning

en: Link path
da: Linksti

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
da: Drupal-stien eller den absolutte sti til dette link. Du kan indtaste data fra dette view ved at bruge erstatningsmønstrene herunder.

en: Rewrite results
da: Omskriv resultater
