Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Text
fi: Teksti

en: Panels
fi: Paneelit

en: Exclude from display
fi: Piilota näkymässä

en: Link path
fi: Linkin polku

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
fi: Absoluuttinen Drupal-polku tälle linkille. Voit syöttää dataa tälle näkymälle allaolevien "korvauskuvioiden" pohjalta.

en: Rewrite results
fi: Uudelleenkirjoita näkymässä
