Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Text
fr: Texte

en: Exclude from display
fr: Exclure de l'affichage

en: Link path
fr: Chemin du lien

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
fr: Le chemin Drupal ou une URL absolue pour ce lien. Vous pouvez utiliser des données de cette vue avec les "Motifs de remplacement" ci-dessous.

en: Rewrite results
fr: Réécrire les résultats
