Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Text
gl: Texto

en: Exclude from display
gl: Excluir da visualización

en: Link path
gl: Ruta da ligazón

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
gl: A ruta de Drupal ou a ruta absoluta para este enlace. Pode especificar datos desta vista seguindo os "patróns de remplazo" de máis abaixo.

en: Rewrite results
gl: Reescribir resultados
