Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Text
hu: Szöveg

en: Exclude from display
hu: Ne legyen megjelenítve

en: Link path
hu: Hivatkozás útvonala

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
hu: A hivatkozás Drupal útvonala vagy webcíme. Megadhatóak adatok ebből a nézetből a lenti „Helyettesítési minták” alapján.

en: Rewrite results
hu: Eredmények átírása
