Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Text
id: Teks

en: Exclude from display
id: Sembunyikan dari tampilan

en: Link path
id: Jalur tautan

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
id: Jalur Drupal atau URL absolut untuk tautan ini. Anda dapat memasukkan data dari view ini sesuai dengan "Pola penggantian" di bawah ini.

en: Rewrite results
id: Tulis ulang hasil
