Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Text
it: Testo

en: Exclude from display
it: Escludi dalla visualizzazione

en: Link path
it: Percorso del link

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
it: Il percorso di Drupal o l'URL assoluta per questo link. È possibile introdurre i dati per questa vista secondo i "Modelli di sostituzione" a continuazione.

en: Rewrite results
it: Risultati di riscrittura
