Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Text
nl: Tekst

en: Exclude from display
nl: Uitsluiten van weergave

en: Link path
nl: Linkpad

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Het Drupal-pad of de absolute URL voor deze link. U kunt gegevens uit de weergave gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: Rewrite results
nl: Resultaten herschrijven
