Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Text
oc: Tèxte

en: Panels
oc: Escapolons

en: Exclude from display
oc: Exclure de l'afichatge

en: Link path
oc: Camin del ligam

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
oc: Lo camin Drupal o una URL absolutda per aqueste ligam. Podètz utilizatz des donadas d'aquesta vista amb los "Motius de remplaçament" çaijós.

en: Rewrite results
oc: Reescriure los resultats
