Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Text
pl: Tekst

en: Panels
pl: Panele

en: Exclude from display
pl: Ukryj

en: Link path
pl: Ścieżka odnośnika

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
pl: Ścieżka Drupala lub adres bezwzględny. Dostępne są wzorce podstawiania.

en: Rewrite results
pl: Modyfikuj wartość wyjściową
