Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Text
ru: Текст

en: Panels
ru: Панели

en: Exclude from display
ru: Исключить из вывода

en: Link path
ru: Путь ссылки

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
ru: Внутренний путь страницы Drupal, либо её абсолютный URL. Для формирования ссылки Вы можете использовать указанные ниже подстановочные шаблоны.

en: Rewrite results
ru: Перезаписать результаты
