Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Text
uk: Текст

en: Panels
uk: Панелі

en: Exclude from display
uk: Вилучити з відображення

en: Link path
uk: Шлях посилання

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Шлях Drupal або абсолютний URL для цього посилання. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: Rewrite results
uk: Перезапис результатів

en: The text to display for this pane. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Текст, показуваний в цьому фрагменті панелі. Може містити HTML. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.
