Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Text
es: Texto

en: Panels
es: Paneles

en: Exclude from display
es: Excluir de la presentación

en: Link path
es: Ruta del enlace

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
es: La URL relativa a este sistema Drupal o absoluta para este enlace. Puede especificar datos de esta vista siguiendo los "patrones de remplazo" de más abajo.

en: Rewrite results
es: Rescribir resultados
