Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Text
he: טקסט

en: Exclude from display
he: אל תכלול בתצוגה

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: נתיב דרופל או ה-URL המוחלט לקישור זה. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "דפוסי ההחלפה" שלהלן.

en: Rewrite results
he: שכתוב התוצאות
