Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Text
ja: テキスト

en: Panels
ja: パネル

en: Exclude from display
ja: 表示から除外

en: Link path
ja: リンクパス

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
ja: このリンクのDrupal内部パスまたは絶対URL。下記の「置換パターン」を利用して、このビューのデータを入力することができます。

en: Rewrite results
ja: 結果の書き換え
