Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Text
lv: Teksts

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Link path
lv: Saites ceļš

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites Drupal ceļš vai absolūtais URL. Varat ievadīt datus no šī skata, kā norādīts "Aizstāšanas šablonos".

en: Rewrite results
lv: Pārrakstīt rezultātus
