Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Text
pt: Texto

en: Exclude from display
pt: Excluir da exibição

en: Link path
pt: Caminho da ligação

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
pt: O caminho no Drupal ou a URL absoluta para este ligação. Podes utilizar dados desta view de acordo com os "Padrões de substituição" abaixo.

en: Rewrite results
pt: Reescreva os resultados
