Rewrite Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Text
tr: Metin

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Exclude from display
tr: Gösterimden dışla

en: Link path
tr: Bağlantı yolu

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
tr: Bu bağlantı için Drupal yolu ya da mutlak URL adresi. Aşağıdaki "Değiştirme şablonlarına" göre bu görünümden veri girebilirsiniz.

en: Rewrite results
tr: Sonuçları yeniden yaz
