Captcha Riddler (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Weight
be: Вага

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Spam control
be: Абарона ад спаму
