Captcha Riddler (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Question
fa: سوال

en: Answer
fa: پاسخ

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات
