Captcha Riddler (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Weight
he: משקל

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: Save settings
he: שמירת הגדרות
