Captcha Riddler (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Weight
hi: मान

en: Question
hi: सवाल

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Spam control
hi: स्पैम नियंत्रण
