Captcha Riddler (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Weight
it: Peso

en: Question
it: Domanda

en: Answer
it: Risposta

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Spam control
it: Controllo spam
