Captcha Riddler (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Spam control
pl: Kontrola spamu
