Captcha Riddler (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Question
th: คำถาม

en: Answer
th: คำตอบ

en: Save settings
th: บันทึกค่า
