Captcha Riddler (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Weight
ca: Pes

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam
