Captcha Riddler (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Weight
gl: Peso

en: Question
gl: Pregunta

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Spam control
gl: Control de lixo
