Captcha Riddler (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Weight
lv: Svars

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus
