CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Weight
pt: Peso

en: Add another
pt: Adicionar outro

en: Question
pt: Questão

en: Answer
pt: Resposta

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Spam control
pt: Controle de SPAM
