Captcha Riddler (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Question
sk: Otázka

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Spam control
sk: Kontrola spamu
