Captcha Riddler (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Weight
es: Peso

en: Add another
es: Añadir otro

en: Question
es: Pregunta

en: Answer
es: Respuesta

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Spam control
es: Control de spam

en: Fill in the blank
es: Rellene el espacio en blanco

en: Fill in the blank.
es: Rellene el espacio en blanco.
