Captcha Riddler (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Weight
et: Kaal

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: Requires anonymous users to answer a simple question to be answered forms are processed. A primitive but effective way to counter spam.
et: Nõuab anonüümsetelt kasutajatelt vormi postitamisel lihtsatele küsimustele vastamist. Lihtne aga tõhus viis rämpspostituste vastu võitlemisel.

en: Riddler
et: Mõistatused

en: Allows you to force a question to a number of forms to counter f.e. spammers.
et: Võimaldab lisada valitud vormidele küsimuse, et võidelda spämmerite rämspostituste vastu.

en: A question that you require anonymous users to answer
et: Küsimus, millele anonüümne kasutaja peab vastama

en: Weight of the Riddler form element
et: Mõistatuse elemendi kaal vormis

en: administer riddler
et: riddler mõistatuste mooduli haldamine

en: Captcha Riddler
et: Captcha Riddler mõistatused

en: Allows site administrators to add a simple question to form validation
et: Võimaldab halduril lisada vormide kontrollimiseks lihtsaid küsimusi

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: Riddles
et: Mõistatused

en: If you need more riddles, just submit the form, 3 empty riddles will appear.
et: Kui tahad lisada veel mõistatusi, postita vorm, ilmub veel kolm tühja rida.

en: Riddle !i
et: Mõistatus !i

en: Empty question and answer to erase this group.
et: Selle grupi kustutamiseks jäta küsimuse ja vastuse rida tühjaks.

en: Answer to the above question. You may allow more than one correct answer by entering a comma or space-separated list. Answers are not case sensitive. Answers must be only one word.
et: Vastus ülemisele küsimusele. Õigeid vastuseid võib olla rohkem kui üks, nende vahele sisestada koma või tühik. Vastused ei ole tõstutundlikud. Vastuse pikkus saab olla ainult üks sõna.

en: Answer to the above question. You may allow more than one correct answer by entering a comma or space-separated list. Answers are not case sensitive.  Answers must be only one word.
et: Vastus ülemisele küsimusele. Õigeid vastuseid võib olla rohkem kui üks, nende vahele sisestada koma või tühik. Vastused ei ole tõstutundlikud. Vastuse pikkus saab olla ainult üks sõna.

en: Group !i is incomplete (answer is missing).
et: Grupp !i vastus on puudu.

en: Group !i is incomplete (question is missing).
et: Grupp !i küsimus on puudu.

en: Fill in the blank
et: Kirjuta vastus

en: Administer Captcha Riddler
et: Captcha Riddler mõistatuste haldamine

en: Perform administration tasks for Captcha Riddler.
et: Captcha Riddler mõistatuste haldamine.

en: Riddle
et: Mõistatus

en: Permanently delete this riddle/answer pair?
et: Kas jäädavalt kustutada see mõistatuse/vastuse paar?

en: Riddle !i is incomplete (answer is missing).
et: Mõistatus !i on puudulik, vastus puudub.

en: Riddle !i is incomplete (question is missing).
et: Mõistatus !i on puudulik, küsimus puudub.

en: Riddler settings saved.
et: Mõistatuse seadistus on salvestatud.

en: Fill in the blank.
et: Kirjuta vastus.
